PACZKI ŚWIĄTECZNE

Czas zimowy, okres świąteczny, koniec roku to idealny moment na obdarowanie pracowników, kontrahentów, czy osób zaprzyjaźnionych z firmą podarunkami. Każdy na pewno ucieszy się, gdy otrzyma od Państwa paczkę z niebanalnym upominkiem ?
Okres świąteczny to również idealny czas, aby w ciekawy sposób podziękować swoim kluczowym klientom, kontrahentom i pracownikom za dotychczasową współpracę, oraz zachęcić Ich do dalszej współpracy na kolejny rok ?
Chcielibyśmy zaproponować świąteczne gift boxy – paczki z mięsnymi wyrobami firmy Dworecki ?
Każdy gift box przygotowujemy indywidualnie, według wytycznych naszego klienta. Możliwości jest nieskończenie wiele – od prostego zestawu, zawierającego paczkę z ulubioną kiełbasą, czy szynką po bardziej złożone paczki w skład której wejdzie większość naszego asortymentu. Wszystko zależy od Państwa. Nasi pracownicy biura obsługi klienta chętnie podpowiedzą i pomogą skomponować zamówienie w sytuacji, kiedy nie chcą Państwo robić tego samodzielnie.
Święta tuż tuż, zachęcamy do składania zamówień❗️
Zamówienia na świąteczne paczki z naszymi wyrobami przyjmujemy dokładnie tak samo, jak każde inne zamówienie – skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta ?
bok@dworecki.pl
tel.: +48 604 162 878
tel.: +48 795 590 710
fax: +48 65 577 85 90
tel. kom.: +48 662 279 681
Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że istnieje możliwość zamówienia talonów dla pracowników.
Przed złożeniem zamówienia warto zajrzeć na nasza stronę internetową i zapoznać się z całością asortymentu.
Pełna oferta produktowa ? www.dworecki.pl